Vítejte na stránkách LP catering & events s.r.o., moderní, dynamické, stále rostoucí společnosti působící na gastronomickém trhu nejen po celém Moravskoslezkém kraji.

Zajišťujeme kompletní cateringové služby jakéhokoliv rozsahu, při jejichž realizaci klademe důraz na vysokou kvalitu, profesionální a individuální přístup ke klientům, dokonalý servis.

FOTOGALERIE

 

REFERENCE

                                                 

DOBRÉ RÁNO - ČESKÁ TELEVIZE

Dobré ráno, Česká Televize, 6.11.2017

Děkujeme za opětovné pozvání do živého vysílání Dobrého rána České Televize v pondělí 6.11.2017, tentokrát na téma cibule a pokrmy z ní, kterými byli cibulový koláč quiche, cibulové...
+

Dobré ráno, Česká Televize, 23.10.2017

V pondělí 23.10.2017 jsme měli možnost prezentovat naší práci i v živém vysílání Dobrého rána České Televize. Tématem a hlavní ingrediencí prezentovaných pokrmů bylo kokosové mléko. 1....
+

AKTUÁLNĚ

Finále Radegast Mistr výčepní 2016

V úterý 15.3.2016 jsme zajišťovali celodenní catering pro hosty a účastníky finále soutěže Radegast mistr výčepní 2016 konané v Brick House v Dolních Vítkovicích. 
+

KONFERENCE SHELL

Ve čtvrtek 21.1.2016 jsme zajišťovali obědový raut pro účastníky konference Shell Retailers v Dolních Vítkovicích a zároveň catering pro klienty Shell na letišti v Mošnově.    
+

vánoční večírek TIETO v RETRO stylu

V pátek 18.12.2015 jsme zajišťovali ve spolupráci s VIKING AGENCY catering během vánočního večírku firmy TIETO konaného v Brick House v Dolních Vítkovicích, tentokrát v RETRO duchu.  Nechyběly lahůdky z doby nedávné, například smaženky, dort Malakov, bulharská pomazánka, vlašský salát a jiné,...
+

svatební catering v Compress Hall v Dolních Vítkovicích

V sobotu 12.12.2015 jsme zajišťovali catering pro svatební hostinu v industriálních prostorách Compress Hall v Dolních Vítkovicích. Během slavnostního menu jsme podávali např. jehněčí kolínko pečené v rozmarýnu s gratinovaným bramborem, krém z dýně Hokaido, carpaccio z hovězí svíčkové, kachní...
+

Slavnostní otevření mostu a silnice Bílovecká

Ve středu 2.12.2015 jsme zajišťovali catering včetně party stanu a technického vybavení pro firmu SDS EXMOST během slavnostního uvedení do provozu silnice Bílovecká poblíž vlakového nádraží v Ostravě Svinově.
+

LP RENTAL

 
Připravujete pohoštění pro své hosty sami, ale chybí vám inventář?
Chcete pozvat přátele na garden party, ale nemáte je kam usadit?
Potřebujete pro svou oslavu vhodnou dekoraci, ubrusy, potahy na židle?
 
Nabízíme pronájem vybavení od skleniček, talířů, příborů, ohřevných van, přes ubrusy, potahy na židle, až po stoly, koktejl stolky, venkovní stany a mnoho dalšího.
 
Připravujeme pro vás fotogalerii a kompletní seznam vybavení k zapůjčení, ale již nyní se na nás neváhejte se svými požadavky obrátit.