Vítejte na stránkách LP catering & events s.r.o., moderní, dynamické, stále rostoucí společnosti působící na gastronomickém trhu nejen po celém Moravskoslezském kraji.

Zajišťujeme kompletní cateringové služby jakéhokoliv rozsahu, při jejichž realizaci klademe důraz na vysokou kvalitu, profesionální a individuální přístup ke klientům, dokonalý servis.

FOTOGALERIE

 

 REFERENCE 

                                                              

DOBRÉ RÁNO - ČESKÁ TELEVIZE

Dobré ráno, Česká Televize, 29.10.2018

Pondělí 29.10.2018 v Dobrém ránu České Televize tentokrát na téma vnitřnosti: vepřové srdce na divoko, uzený jazyk na ředkvičkách a hrášku, ledvinkový guláš a játra na čerstvé majoránce a...
+

Dobré ráno, Česká Televize, 7.8.2018

Osvěžující letní jídla v úterý 7.8.2018 v Dobrém Ránu České Televize, a to: studená polévka Tarator, fenyklový salát s vlašskými ořechy, grepem a pomerančem, kuřecí stehýnko po karibsku a...
+

Dobré ráno, Česká Televize, 29.5.2018

Úterní Dobré Ráno 29.5.2018 v České Televizi bylo věnováno 30-ti letému výročí úmrtí Vladimíra Menšíka a připravovanými pokrmy byly tentokrát dršťková polévka, roštěná na paprice, játra na...
+

Dobré ráno, Česká Televize, 4.5.2018

Májové menu v Dobrém ránu České Televize v pátek 4.5.2018, a to: polévka z mladých kopřiv, kachní prsíčka na višních s bramborovými pusinkami, salát z medvědího česneku a jahody s...
+

AKTUÁLNĚ

Svatební catering 25.6.2015

V pátek 25.6.2015 jsme zajišťovali catering pro svatbu konanou v industriálním prostředí Dolních Vítkovic.   Svatební dekorace zajišťovala agentura Originální eventy.cz.  
+

Muzejní noc v divadle Jiřího Myrona

V sobotu 13.6.2015 jsme zajišťovali catering formou roznosu fingerfoods během muzejní noci v divadle Jiřího Myrona ve stylu párty Velkého Gatsbyho.    
+

Jazz Open Ostrava 2015

V pátek 12.6.2015 jsme zajišťovali kompletní catering na Slezskoostravském hradě během 10. ročníku festivalu Jazz Open Ostrava.      
+

Konference SHOPEXPO

Ve dnech 4.-5.6.2015 jsme zajišťovali večeři a oběd formou rautu během konference SHOPEXPO v aule Gong ve Vítkovicích, které se denně zúčastnilo přes 2000 návštěvníků.  
+

Den otevřených dveří v areálu LINDE GAS

Ve čtvrtek 28.5.2015 jsme zajišťovali občerstvení pro návštěvníky areálu firmy LINDE GAS během dne otevřených dveří. Zároveň jsme zajišťovali veškerý mobiliář pro vystavující partnery a dodavatele.      
+

LP RENTAL

 
Připravujete pohoštění pro své hosty sami, ale chybí vám inventář?
Chcete pozvat přátele na garden party, ale nemáte je kam usadit?
Potřebujete pro svou oslavu vhodnou dekoraci, ubrusy, potahy na židle?
 
Nabízíme pronájem vybavení od skleniček, talířů, příborů, ohřevných van, přes ubrusy, potahy na židle, až po stoly, koktejl stolky, venkovní stany a mnoho dalšího.
 
více na